Przedszkole Norlandia Sielska

Karolina Gibas

Pozycja: Dyrektor
karolina.gibas@norlandia.com

Nazywam się Karolina Gibas. Ukończyłam dwa kierunki studiów. Pierwszy to Pedagogika Specjalna specjalność resocjalizacja na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim a drugi Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna z logopedią na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. W swojej pracy z dziećmi często kieruję się myślami słynnego pedagoga Janusza Korczaka tak jak on uważam, że dobry wychowawca to ten , który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje. Jestem osobą o wesołym usposobieniu, uwielbiam pracę z ludźmi i wiążące się z nią nowe wyzwania.

Żłobek Norlandia Sielska

Karolina Gibas